Kia Optima Vision
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2018 · Holland |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.7, 104 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.7 l |
| Kubatuur: | 1700 cm³ |
| Võimsus: | 104 kW |
| CO₂ emissioon: | 116 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1530 kg |
Sarnased pakkumised
Kia Optima
2018, 276 000 km
11 900 €
140 €/kuus
Citroën Grand C4 Spacetourer
2018, 151 805 km
10 199 €
114 €/kuus
Volkswagen Passat
2016, 237 932 km
10 299 €
122 €/kuus
Škoda Octavia
2019, 210 000 km
10 499 €
124 €/kuus
Kia Sportage
2017, 350 000 km
10 500 €
124 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2017, 153 569 km
10 500 €
124 €/kuus