Hyundai IONIQ 6
|
|||||||
| Seisukord | Uus | ||||||
| Mudeliaasta | 2026 | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 168 kW | ||||||
| Värv | Valge | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | KMHM341A2TA120397 | ||||||
Varustus
- UUS AUTO KIIREKS TARNEKS! LAOS OLEV REGISTREERIMATA AUTO.
- Metallik-, pärl- või erivärv
- Akustiline esiklaas, toonitud ja UV-kaitsega esiklaas ja esiaknad
- Intelligentsed projektsioonitüüpi Matrix LED esituled
- Aku eelsoojendus käsitsi või rakenduse kaudu
- Aku eelsoojendussüsteem, navigeerimisel kiirlaadimisjaama
- Automaatne ukselinkide väljatulek
- i PEDAL ühe pedaaliga sõitmine
- Aeglustusenergia taaskasutuse intensiivsuse reguleerimine roolinuppudega
- Juhtmevaba Apple Carplay® ja Android Auto® valmidus
- Soojuspump
- Soojendusega tagaistmete äärmised kohad, 3 taset
- Soojendusega esiistmed
- Kohanduv navigeerimispõhine nutikas püsikiirusehoidja (Smart Cruise Control 2)
- Tagurduskaamera dünaamiliste parkimisjoontega
- Parkimisandurid ees ja taga
- Smart Key nutivõti ja käivitusnupp
- Elektriline tagaluuk
- Tõhus 15 W juhtmevaba nutitelefoni Qi laadimine
- V2L 220 V suko pistik keskse konsooli sees
- V2L 220 V väline voolu väljund suko adapteriga laadimispesast
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 168 kW |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 7.4 s |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4925 mm |
| Laius: | 1880 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2000 kg |
| Täismass: | 2420 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Coop Pank Autoliising
Täisteenusliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.