Peugeot 308
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 02.2016 · Estija | ||||||
| Mileage | 306 000 km Serviso knygelė |
||||||
| Body type | Minivan, SW, 5 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 1.6, 88 kW BH01 | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Priekiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | VF3LCBHZWGS009827 | ||||||
| Reg. nr. | 742MPN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Įranga
Saugumas ir apsauga
- Power steering
- Airbags: passenger airbag deactivation option
- Seat belt pretensioners
- Seat belt warning system: front
- ISOFIX child seat attachment: rear
- Child lock
- Additional brake light
- ABS brakes
- Auto Hold function
- Automatic braking system
- Vehicle Stability Control
- Traction Control System
- Electronic Parking Brake
- Immobiliser
- Brakes
- Alarm system: with ultrasonic sensor
- Automatic Emergency Braking
- Mountain brake
Komfortas
- 220V power outlet: rear
- 12V power outlet
- USB: 1 vnt
- Keyless entry and locking
- Keyless start
- Parking heater (pre-heater): engine, cabin, with remote
- Climate control: 2 zones, automatic climate control, air conditioner
- Exterior mirrors: electric, heated, folding
- Rearview mirror: auto-dimming
- Cruise control: adaptive
- Parking sensors: front, rear
- Headlights with Follow Me Home function
- Virtual cockpit
- Adjustable steering column: height, depth
- Steering wheel: multifunctional
- Height-adjustable seats
- Lumbar-adjustable backrest
- Seat heaters: front
- Foldable rear seat backrest
- Front armrest: adjustable, with storage compartment
- Rear armrest
- Power windows: front, rear
- Tinted windows
- Sun visor mirrors: 2 vnt, with lighting
- Reading lights
- Start-stop system
- Roof rails: original
- Outside temperature display
- Puddle lights
- Rain sensor
- Central locking: with remote
- Rear window defroster
Salonas
- Decorative interior mouldings
- Seat back pockets
- Floor mats: rubber, textile
- Trunk mat: rubber
- Dashboard
- Center console
- Half leather upholstery
- Lighting package
Multimedija
- Display: front, touchscreen
- Hands-free system
- Trip computer
- Stereo: original, usb port, aux input
- Speakers: 4 vnt
- Bluetooth
Žibintai
- Daytime running lights: led
- Fog lights
- Turn signals: led
- Rear lights: led
- Automatic daytime running light activation
- Headlight leveling system: automatic
Padangos ir ratlankiai
- Spare wheel
- Winter tires: studded tires
- Alloy wheels
Kitas
- Trailer hitch: detachable
- Cargo cover
- Cargo securing hooks
- Trip computer
- Webasto salongi eelsoojendus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1560 cm³ |
| Power: | 88 kW |
| City fuel cons.: | 4.2 l/100 km |
| Highway: | 3.5 l/100 km |
| Average: | 3.8 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 53 l |
| CO₂ emission: | 99 g/km |
| Maximum speed: | 192 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Spalva: | Raudonas |
| Body type: | Minivan |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4585 mm |
| Width: | 1804 mm |
| Height: | 1470 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1498 kg |
| Technical max. mass: | 1910 kg |
| Load bearing capacity: | 412 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 690 kg |
| Wheelbase: | 2730 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Webasto, adapt. kruiis, LED tuled
Usaldusväärse Eesti ajalooga: olen auto teine omanik, esimesel omanikul lõppes liising. Ise sõitsin viimased 120 000 km, niiet tunnen autot väga hästi. Julgelt pool läbisõidust on tulnud Tallinn-Viljandi vahet sõites ehk pikki otsi, mis diiselmootorile sobib. Kõik hooldused ja remondid on teostatud õigeaegselt ning usaldusväärsetes ettevõtetes. Võin näidata hooldusraamatut ja hoolduste-remontide arveid. Ülevaatus kehtib veel terve aasta! Müügi põhjus: kolisin majja ning ostan elektriauto.Väga ökonoomne ja hea varustusega auto:
- reaalne kütusekulu oli ca 7€/100km kandis (ca 5l/100km, mille sees ka palju 120km/h neljarealise sõitu ja ka töötava mootoriga tiksumist talvel)
- adaptiivne kruiis: ideaalne maanteel rahulikult kellegi tuules kulgemiseks
- puldiga Webasto eelsoojendus: hommikul ärgates vajutad puldist nuppu ja kodust lahkudes istud juba soojas autos, kus ka klaasid puhtaks sulanud
- head LED lähi- ja kaugtuled: öösel hea nähtavus
- välismõõtude kohta ruumikas salong ja pagasiruum: 2 täiskasvanut esiistmel, 3 last (2 ISOFIX turvatooliga) tagaistmel, 2 käru ja reisikohver/kotid pagasiruumis
- veokonks, võtmeta käivitus, start-stopp, hädapidurdus, vihmasensor, automaatne seisupidur, võtmed-taskus avamine, käivitamine ja lukustamine jne
Vastavalt läbisõidule on ka vanuse märke:
- esineb roostet, värvi koorumist ja parklas on riivatud ust (rooste ilmunud viimase 1-2 aasta jooksul, ise pole midagi parandada üritanud)
- esiklaasis on mõra (Sepa Autoklaasi pakkumine 180€)
- aeg-ajalt viskab AdBlue-süsteemi ajutist viga, mille juurpõhjust Peugeot' esindus tuvastada ei suutnud. Kuna tegu on heitmegaaside puhastussüsteemiga, ähvardab auto ca 1100km pärast vea ilmnemist enam mitte käivituda. Olen päris palju raha selle alla pannud, et erinevaid seotud juppe vahetada, kuid üldine remondimeeste konsensus on, et süsteem tuleb lihtsalt välja programmeerida (maksab ca 300€, või siis käia esinduses viga kustutamas kui see ilmub)
- kõrvalistujapoolne õhkpadja/turvavöö eelpinguti süsteem viskab samuti aeg-ajalt viga, kui kõrvalistuja toolil keegi istub. Diagnostikast öeldi, et ilmselt on selle süsteemi juhe kuskil kahjustada saanud, pistik pidi korras olema. Vajab ilmselt aega, et see koht üles leida ja ära parandada
- istmesoojendus aeg-ajalt ei tööta, pole täpselt pihta saanud miks, kuid soojenduse rulliku tuli kustub ka sel ajal ära (mingi juhtmete teema ehk?)
- juhipoolne kõrvalistuja klaasi nupp ei toimi korrektselt, kõrvalistuja pool toimib kenasti
- juhipoolne kõlar vahel ei tööta, kuid üks latakas ukse pihta mõjub veenvalt ning hakkab jälle tööle. Ilmselt tuleks korra lahti võtta ja juhtmed korralikult ühendada
- ma pole aru saanud, kas signalisatsiooni välja lülitamise nupp üldse midagi teeb, selle vajutamine igatahes ei tundu midagi muutvat
- parem numbrituli on ka läbi, vajab vahetust
- võimalik, et pisiasju on veel, mida pole hetkel meeles.
Teist nii ausat kuulutust naljalt ei leia. Tule julgelt vaatama! Liigun palju ka Tallinna ja Tartu suunal, annab ehk midagi kokku leppida. Oodatud ka Teiepoolsed pakkumised!
Motor vehicle tax
Annual tax: 55 €
Registration fee: 285 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.