Kia Sportage
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 12.2023 | ||||||
| Mileage | 28 000 km | ||||||
| Body type | SUV, 5 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Hibridas (benzinas/elektra) | ||||||
| Variklis | 1.6, 110 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Priekiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | U5YPV81BGRL233252 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 07.12.2027 | ||||||
Įranga
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Sami Väisänen tel. 0405898635
- Täielik hooldusraamat
- Viimane hooldus: 11/25, 24tkm
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Mootoriploki soojendi
- Veokonks
- Navigatsioonisüsteem
- 360° vaatesüsteem kaameratega
- Parkimisandurid ees ja taga
- Peatumisfunktsioon parkimisel (tagurdamisel)
- Sõiduki juhtimissüsteem
- Sõidustabiilsuse süsteem
- Haagise stabiilsuskontroll
- Kiirushoidik, kohanduv
- 40/20/40 suhtes kokkuklapitavad tagaistme seljatoed
- Eesmise reisija istme kõrguse reguleerimine
- Esiistuja istme elektriline reguleerimine
- Õhukanalid tagaistmetele
- Isofix-kinnitused taga äärmistel kohtadel (2 tk)
- Istmesoojendus tagaistmetel äärmistel kohtadel
- Sõiduarvuti
- Elektrilised esi- ja tagaaknad
- Esiklaasi puhastite vihmasensor
- Allamäge pidurdamise assistent
- Automaatne hädapidurdussüsteem, sõidukid, jalakäijad, jalgratturid
- Lukustuv pidurisüsteem
- Mäkketõusu abisüsteem
- Parkimispidur, elektriline
- Soojendusega rool
- Nahkkattega rool
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Käiguvahetuslabad roolil
- Varastevastane alarm
- Sõidurežiimi valik (Eco, Comfort, Sport) (Diisel, Bensiin)
- Android Auto ühilduvus
- Apple Car Play ühilduvus
- Bluetooth käed-vabad
- Kia Connect kaugjuhtimine
- Operatsioonisüsteemi ja kaartide kaugvärskendus (OTA-värskendused)
- Juhtmevaba mobiiltelefoni laadimine (vajab Qi-tehnoloogiat toetavat telefoni)
- Aktiivne sõiduraja jälgimine
- Hädaabikõnesüsteem
- Pimenurga hoiatussüsteem autost väljumisel
- Juhi tähelepanu jälgimine
- Kohanduv rajas hoidmise abisüsteem
- Kiirusepiirangumärkide tuvastussüsteem
- Ristuva liikluse aktiivne turvasüsteem (tagurdamisel)
- Tagareisijate järelevalvesüsteem (liikumisandur)
- 12,3" digitaalne näidikupaneel
- 12,3” puuteekraan keskkonsoolis
- Audiokontrollid roolil
- Harman/Kardon helisüsteem
- Raadio, RDS, DAB
- Automaatne tumenev tahavaatepeegel
- Esitulede automaatika (hämaralüliti)
- LED-esituled, dünaamilised
- LED tagatuled
- Päevatuled, LED
- Udutuled ees
- Suundtuled küljepeeglikorpustes
- Porikummid
- Kerevärvi küljepeeglid
- Tumedad tagaklaasid
- Elektriline tagaluuk
- Istmesoojendus esiistmetel
- Soojendusega tagaklaas
- Rehvirõhu jälgimissüsteem
- Küljepeeglid, soojendusega, elektriliselt reguleeritavad ja elektriliselt kere vastu kokkuklapitavad
- Kaugjuhitav kesklukustus
- Laste turvalukk tagaukstel
- Smart Key võtmeta käivitus ja lukustus
- Katuseraamid
- Pagasiruumi varjukardin
- Toitepistik 12 V, pagasiruumis
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibridas (benzinas/elektra) |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| Average: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 146 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 9.6 s |
| Maximum speed: | 189 km/h |
Body and seats
| Spalva: | Pilkas |
| Body type: | SUV |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4515 mm |
| Width: | 1865 mm |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1580 kg |
| Technical max. mass: | 2145 kg |
| Max braked trailer weight: | 1650 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
Additional information
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 195 €
Registration fee: 1024 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Alfa Romeo Tonale
2024, 15 000 km
27 880 €
319 €/month
Alfa Romeo Tonale
2024, 41 000 km
27 880 €
319 €/month
Toyota C-HR
2024, 31 040 km
27 990 €
300 €/month
Toyota C-HR
2024, 41 617 km
27 990 €
300 €/month
Nissan Qashqai
2024, 17 661 km
27 990 €
300 €/month
Toyota C-HR
2024, 17 134 km
27 990 €
300 €/month