Citroën ë-C3
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 03.2025 | ||||||
| Mileage | 11 000 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Electric | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Priekiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | VR7CBZYA8RT185366 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 26.03.2029 | ||||||
Įranga
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Sakari Sahlberg tel. 0406701244
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 3/26, 11tkm
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Rouge Elixir met. (punane)
- Metropolitan Grey Citroën Advanced Comfort -istmed
- 11kW sisemine laadija
- Aktiivne hädapidurdussüsteem
- Aktiivne sõiduraja jälgimine
- Automaatne kliimaseade
- Automaatne tumenev sisepeegel
- Citroën Advanced Comfort vedrustus
- Esiistmetel kõrguses reguleeritavad peatuged
- Full Led esituled
- Isofix kinnitused taga külgistetel Top Tether kinnitusega
- Kahes osas allaklapitav tagaistme seljatugi
- Katuseraamid
- Kaugjuhitav kesklukustus, üks kaugjuhtimispult ja üks mehaaniline võti
- Kaugtulede abisüsteem
- Keskne käetugi juhile
- Kolm kõrguses reguleeritavat peatuged taga
- Juhi istme kõrguse reguleerimine
- Juhi tähelepanu jälgimine
- Laadimisjuhe Mode 3
- LED-tuled taga
- LED-päevatuled ees
- Köetav rool, esiklaas ja esiistmed
- MyCitroën Drive info- ja meelelahutussüsteem puutetundliku ekraaniga, nutitelefoni peegeldusfunktsiooni ja navigeerimisega
- Tagurduskaamera
- Parkimisandur taga
- Rattakoobaste ja küljekarpide mattmustad kaitsed
- Rehvirõhu andur, kaudne mõõtmismeetod
- Udutuled ees
- Elektriline roolivõimendi
- Elektriline seisupidur
- Elektriliselt kere vastu kokkuklapitavad küljepeeglid koos soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad esi- ja tagaküljeaknad
- TFT-näidikupaneel
- Toonitud tagaküljeaknad ja tagaluugi klaas
- Turvapadjad 6 tk
- Esiklaasi puhastite vihmasensor
- Püsikiirusehoidja
- Vegannahaga kaetud rool
- Kerevärvi katus
- Nutitelefoni juhtmevaba laadimine
- Kiiruseületamise hoiatus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Electric |
| Acceleration 0-100 km/h: | 11 s |
| Maximum speed: | 125 km/h |
Body and seats
| Spalva: | Raudonas |
| Body type: | Hatchback |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4015 mm |
| Width: | 1755 mm |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1491 kg |
| Technical max. mass: | 1910 kg |
| Max braked trailer weight: | 550 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 550 kg |
Additional information
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysSeller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.