Mercedes-Benz Viano
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 01.2004 · Vokietija | ||||||
| Body type | Minivan, 4 durys, 7 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 2.1, 110 kW 646.982/646.980 | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Galiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | WDF63981313026694 | ||||||
| Reg. nr. | 729BTC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2022 | ||||||
Įranga
Saugumas ir apsauga
- ABS brakes
Salonas
- Nahkpolster: gray
Kitas
- Trailer hitch
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 2.1 l |
| Cubic capacity: | 2148 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 7.3 l/100 km |
| Highway: | 4.6 l/100 km |
| Average: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 232 g/km |
| Maximum speed: | 179 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Spalva: | Juodas |
| Body type: | Minivan |
| Sėdimos vietos: | 7 vnt |
| Durys: | 4 vnt |
| Length: | 4995 mm |
| Width: | 1906 mm |
| Height: | 1950 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1815 kg |
| Technical max. mass: | 2940 kg |
| Load bearing capacity: | 1125 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3200 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Auto jäi paar aastat seisma peaasjalikult õhkvedrustuse kompressori vea tõttu. Auto ei tõusnud ühel hommikul enam üles. Täna läks mootor muretult käima kuid lõhkes üks piduritoru.Kere on väsinud ja tahab tugevalt tähelepanu.
Esimesed aknatõstukid tahavad tähelepanu, mingid varuosad juba olemas. Juhiukse polster sai selle tarbeks juba varasemalt eemaldatud.
Eelnevalt sõitis auto hästi, mootor sujuv ja vaikne, käigud töötasid kenasti. Paigaldatud tagurduskaamera.
Aku oli pikast seismisest otsa saanud, käivitamiseks on hetkel üks teine alternatiivne peal kuid paraku seda kaasa pakkuda ei saa.
Spidomeetri digitaalne ekraan hangub soojaga. Tahab mingite joodete vms üle tegemist.
Auto tahab kindlasti tähelepanu kuid hea mahtuniversaal kerega pereauto, kus ruumi laialt käes.
Plokisoojendi juhtmega.
Asukoht Tallinna küljel.
Huvilisel palun helistada.
Vahetusvariantidest ei hooli.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 567 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen