Land Rover Defender
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 09.2014 · Švedija | ||||||
| Mileage | 41 600 km Serviso knygelė |
||||||
| Body type | Van, 5 durys, 7 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 2.2, 90 kW DT224 | ||||||
| Transmisija | Mechaninė | ||||||
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara | ||||||
| VIN | SALLDHMP8DA445773 | ||||||
| Reg. nr. | 75ZML | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 2.2 l |
| Cubic capacity: | 2198 cm³ |
| Power: | 90 kW |
| City fuel cons.: | 13.6 l/100 km |
| Highway: | 9.7 l/100 km |
| Average: | 11.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 295 g/km |
| Maximum speed: | 145 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Spalva: | Juodas |
| Body type: | Van |
| Sėdimos vietos: | 7 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4639 mm |
| Width: | 1790 mm |
| Height: | 2021 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transporto priemonės tipas: | Furgonas |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2105 kg |
| Technical max. mass: | 3050 kg |
| Load bearing capacity: | 945 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2794 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
LXV
1. omanik. Haruldane LXV juubeliaasta mudel (1. seeria Land Roveri tootmise algusest möödus 65. aastat). Erimudelit LXV (Rooma number 65) toodeti üle maailma vaid 605 sõidukit. 605 piiratud väljaandega sõidukist müüdi 130 Saksamaa turul. Auto on ostetud uuena Rootsist.
Autole on uuena paigaldatud maastiku- amortisaatorid, vedrud, esi- ja tagasilla lukud, 4-tonnise tõmbejõuga Comeup DV-9 vints, maastikupõrkeraud, põhjakaitse, poritiibade laiendused, KAHN esivõre, Lazer Led kaug- ja päevasõidutuled, alumiiniumist rihvelplekist alumine ring ja kapott, telkimist võimaldav katuseraam, eritellimusel muusikasüsteem koos multimeediaga jne. Autole on tehtud 3 korda professionaalne korrosioonitõrje. Autoga on sõidetud ainult golfiväljakul ja maanteel.
Auto on väga heas seisukorras.
Motor vehicle tax
Annual tax: 271 €
Registration fee: 1352 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point