BMW 330 xDrive Sedan M Sport Drag Rattvärme Park Assist
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 04.2025 | ||||||
| Mileage | 17 090 km | ||||||
| Body type | Sedan, Sedan | ||||||
| Kuras | Hibridas (benzinas/elektra) | ||||||
| Variklis | 2.0 | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara | ||||||
| VIN | WBA58GK08S8F30709 | ||||||
| Reg. nr. | CLF23R | ||||||
Įranga
Komfortas
- Virtual cockpit
- Steering wheel: leather-wrapped, heated
- Sport seats
Multimedija
- Display
Kitas
- Black Sapphire metallic
- Låsbara hjulbultar
- Däcktrycksmonitor
- Alarmsystem
- M Sport komplekt
- Tonade rutor
- Varningstriangel
- Avbländande backspegel
- Sätesjustering elektrisk med minne
- Panipaigapakett
- Hastighetsmätare
- Fällbara huvudstöd bak
- DAB-radio
- HiFi Högtalarsystem
- TeleServices
- Legal emergency call
- ConnectedDrive teenused
- M Aerodünaamika komplekt
- BMW M antracit innertak
- M Sport Active Edition
- Sensatec perforated ö Black (BK)
- Elektrisk utfällbar dragkrok
- Interiört och exteriört spegelpaket
- Akustisk varning för fotgängare
- Automatisk luftkonditionering
- Deaktivering Passagerarairbag
- Aktiv fartpilot med Stop&Go
- Ühendatud pakett Professional
- Personal eSIM preparation
- Preparation for Driver Assistance I
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibridas (benzinas/elektra) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1998 cm³ |
| Maximum speed: | 230 km/h |
Body and seats
| Spalva: | Juodas |
| Body type: | Sedan |
| Length: | 4713 mm |
| Width: | 1827 mm |
| Height: | 1446 mm |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2410 kg |
Additional information
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.