Mercedes-Benz Actros Interconsult ADR stainless tank 17600 l / vacuum Jurop / pressure HPP 160 bar / 102 l/min
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 03.2010 | ||||||
| Mileage | 448 843 km | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 460 kW OM501LA | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| VIN | WDB9302421L444666 | ||||||
Įranga
- PTO: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Soojendusega peeglid: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Raadio: jah
- AC manuaalne: jah
- Tahavaatekaamera: jah
- Pardakompuuter: jah
- Külmik: jah
- Kohvimasin: jah
- Mikrolaineahi: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Kesklukk: jah
- ADR: jah
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Power: | 460 kW |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Transporto priemonės tipas: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 17454 kg |
| Technical max. mass: | 32000 kg |
| Wheelbase: | 3700 mm |
| Number of axles: | 4 |
| Wheel formula: | 8x4*4 |
Video
Additional information
Veoautod → VaakumautoMudeli aasta: 2010
Juhi asukoht: Vasak
Kabiini tüüp: Magamiskabiin
Vedrustuse tüüp: Õhk
Pidurid: Ketas
Vedav: jah
Roolimine: jah
Tõstetav sild: jah
Transpordi pikkus: 9955 mm
Transpordi laius: 2570 mm
Brand: MERCEDES-BENZ
Model: Actros 2646
Structure: vacuum + pressure ( Interconsult ADR stainless tank 17600 l / vacuum Jurop / pressure HPP 160 bar / 102 l/min )
Year: 03.2010
Mileage: 448843 km
VIN: WDB9302421L444666
Wheel formula: 8x4*4
WB: 3700 mm
Engine: OM501LA 335 Kw / 460 Hp / Euro 5
Gearbox: automatic ( G330-12 )
Suspension: air / air
Brakes: disc
Dimensions: L/W: 9955 mm / 2570 mm
Masses: full/empty: 32000 kg / 17455 kg
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point