Volkswagen Tiguan
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 09.2018 · Estija | ||||||
| Mileage | 106 788 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4/5 ust, 5 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 2.0, 140 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara | ||||||
| VIN | WVGZZZ5NZJW985681 | ||||||
| Reg. nr. | 287WDR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Įranga
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
Turva- ja ohutusvarustus
- Dünaamiline roolimehhanism
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Kesklukustus puldiga
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Pakett "Easy Open".
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Rest Assist (väsimuse tuvastamine)
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Parkimiskohalt kolimise abi
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Paralleel- ja põikparkimisabiline „Park Assist“
- Start-Stop system
- Hill-start assist control
- Lane Departure Warning
- Automated Parking
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Dimming mirror
- Kindalaegas jahutusega
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Tuled
- Kurvituled
- Matrix LED esituled
- LED tagatuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Puutetundlik ekraan
- CD/MP3-taasesitus
- USB liides
- DYNAUDIO helisüsteem
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- Wireless phone charger
Istmed
- Veluurpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Massaažifunktsiooniga juhiiste
- Massaažifunktsiooniga reisija esiiste
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Teisaldatav veokonks
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
- Multiple key sets
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| CO₂ emission: | 152 g/km |
Body and seats
| Spalva: | Mėlynas |
| Body type: | Wagon |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4490 mm |
| Width: | 1859 mm |
| Height: | 1644 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transporto priemonės tipas: | Furgonas |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1758 kg |
| Technical max. mass: | 2320 kg |
| Load bearing capacity: | 562 kg |
| Weight of road train: | 4840 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2677 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 309 €
Registration fee: 1076 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Tiguan
2017, 191 867 km
14 699 €
164 €/month
Volkswagen Tiguan
2018, 183 000 km
14 900 €
175 €/month
Volkswagen Tiguan
2017, 216 032 km
15 799 €
187 €/month
Volkswagen Tiguan
2018, 160 000 km
17 400 €
205 €/month
Volkswagen Tiguan
2018, 143 751 km
17 499 €
200 €/month
Volkswagen Tiguan
2018, 161 503 km
18 299 €
216 €/month