Renault Clio
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 02.2006 · Estija | ||||||
| Mileage | 104 000 km | ||||||
| Body type | Van, 3 durys, 2 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Benzinas | ||||||
| Variklis | 1.1, 43 kW D7F G7 | ||||||
| Transmisija | Mechaninė | ||||||
| Pavara | Priekiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | VF1SB1KEF35292828 | ||||||
| Reg. nr. | 056MFN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Įranga
Komfortas
- Central locking: with remote
- Rear window defroster
Salonas
- Floor mats: rubber
Padangos ir ratlankiai
- Summer tires
- Alloy wheels
- Includes winter tires: studded tires
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzinas |
| Cubic capacity: | 1.1 l |
| Cubic capacity: | 1149 cm³ |
| Power: | 43 kW |
| Maximum speed: | 160 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Spalva: | Pilkas |
| Body type: | Van |
| Sėdimos vietos: | 2 vnt |
| Durys: | 3 vnt |
| Length: | 3811 mm |
| Width: | 1670 mm |
| Height: | 1437 mm |
| Vehicle category: | N1 |
| Transporto priemonės tipas: | Furgonas |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 990 kg |
| Technical max. mass: | 1425 kg |
| Load bearing capacity: | 435 kg |
| Max braked trailer weight: | 1100 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 475 kg |
| Wheelbase: | 2471 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Uus sidur, uus aku, silla remont ja sillastend hiljuti tehtud. Talvrehvid uueväärsedMotor vehicle tax
Annual tax: 51 €
Registration fee: 325 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen