Hyundai Santa Fe
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 06.2021 · Igaunija |
| Komplektācija | Preemium, heas korras |
| Body type | Wagon, 5 durvis, 7 sēdvietas |
| Degviela | Dīzelis |
| Dzinējs | 2.2, 148 kW D4HE |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Warranty | 06.2026 või 15000 |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.2 l |
| Cubic capacity: | 2151 cm³ |
| Power: | 148 kW |
| City fuel cons.: | 6.77 l/100 km |
| Highway: | 5.44 l/100 km |
| Average: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 180 g/km |
| Maximum speed: | 205 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4785 mm |
| Width: | 1890 mm |
| Height: | 1685 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2019 kg |
| Technical max. mass: | 2600 kg |
| Load bearing capacity: | 581 kg |
| Weight of road train: | 5100 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2765 mm |
| Number of axles: | 2 |