Jaguar F-Pace
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 122 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 132 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | SADCA2BN5KA600626 | ||||||
| Reg. nr. | 342BLW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Signalizācijas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons, lietotnes vadība, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: priekšpuse, aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Elektriski regulējami sēdekļi: priekšpuse
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Slēpju soma
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
- Ziemas pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Informācijas panelis: ādas pārklājums, kontrastējošas šuves
- Centrālā konsole: kontrastējošas šuves
- Virsraksts: spilgts, alkantara
- Ādas apdare: melns, kontrastējošas šuves
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti, ar balss komandām
- Wi-Fi
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots
- Bluetooth
Lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
Cits
- Kummimatt pagasiruumis, kahed matid (1x jaguar originaalid)
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1999 cm³ |
| Power: | 132 kW |
| City fuel cons.: | 6.9 l/100 km |
| Highway: | 5.7 l/100 km |
| Average: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 195 g/km |
| Maximum speed: | 208 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4731 mm |
| Width: | 1936 mm |
| Height: | 1667 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1996 kg |
| Technical max. mass: | 2460 kg |
| Load bearing capacity: | 464 kg |
| Weight of road train: | 4860 kg |
| Max braked trailer weight: | 2400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2874 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
- Eesti taustaga, heaperemehelikult hooldatud, põhjamaa paketiga- Eelsoojendus puldist (esinduse paigaldus), rooli soojendus, istmesoojendused
- Täismõõdus tagavararatas
- Veluurist laepolster
- Registreerimistasu hinnas
- 120000km hooldus 2026: mootoriõli ja filter, õhufilter, salongifilter, veermiku hooldus, sildade reguleerimine, uus aku, sillaõli, käigukastiõli
- dets2025 tagumised pidurikettad-klotsid, esimesed piduriklotsid
- Arved olemas
-Enamus hooldused tehtud esinduses
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 420 €
Registration fee: 1488 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Škoda Superb
2020, 151 000 km
16 990 €
201 €/month
Renault Koleos
2019, 127 927 km
16 990 €
195 €/month
Mercedes-Benz GLA 200
2017, 166 000 km
17 000 €
201 €/month
Hyundai Santa Fe
2018, 179 000 km
17 750 €
207 €/month
Land Rover Range Rover Evoque
2018, 87 200 km
17 790 €
204 €/month
Nissan X-Trail
2019, 81 420 km
17 900 €
205 €/month