Volkswagen Passat
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 03.2022 · Beļģija |
| Komplektācija | Elegance |
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Dīzelis |
| Dzinējs | 2.0, 110 kW |
| Transmisija | Manuālā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Warranty | jah |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 2000 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 114 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 1545 kg |
Similar offers
Volkswagen Passat
2021, 220 279 km
15 799 €
176 €/month
Volkswagen Passat
2022, 184 869 km
17 099 €
191 €/month
Volkswagen Passat
2021, 109 630 km
19 544 €
210 €/month
Volkswagen Passat
2023, 150 690 km
19 550 €
218 €/month
Volkswagen Passat
2022, 179 308 km
20 899 €
233 €/month
Volkswagen Passat
2022, 181 318 km
17 990 €
199 €/month