BMW XM
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 05.2023 · Zviedrija |
| Body type | SUV, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Dzinējs | 4.4, 360 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Warranty | 05.2027/200 000 |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 4.4 l |
| Cubic capacity: | 4395 cm³ |
| Power: | 360 kW |
| CO₂ emission: | 36 g/km |
| Maximum speed: | 270 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 5110 mm |
| Width: | 2005 mm |
| Height: | 1755 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2836 kg |
| Technical max. mass: | 3300 kg |
| Load bearing capacity: | 464 kg |
| Weight of road train: | 6000 kg |
| Max braked trailer weight: | 2700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3105 mm |
| Number of axles: | 2 |