Hyundai Kona
| Stāvoklis | Lietots |
| Model year | 2026 |
| Body type | SUV, 5 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Dzinējs | 1.6, 95 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1580 cm³ |
| Power: | 95 kW |
| Average: | 4.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 106 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 10.9 s |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4385 mm |
| Width: | 1825 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1485 kg |
| Technical max. mass: | 1950 kg |
| Max braked trailer weight: | 1010 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 600 kg |