Volvo V60 Cross Country
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 03.2018 · Nīderlande |
| Komplektācija | Polar+ |
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Dīzelis |
| Dzinējs | 2.0, 110 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Warranty | jah |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 2000 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 120 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 1776 kg |
Similar offers
Volvo V60 Cross Country
2017, 272 405 km
12 299 €
145 €/month
Ford Mondeo
2019, 236 000 km
10 600 €
125 €/month
Volvo V40
2016, 227 500 km
10 600 €
124 €/month
Nissan X-Trail
2017, 288 792 km
10 699 €
126 €/month
Volkswagen Passat
2016, 233 776 km
10 699 €
126 €/month
Volkswagen Caddy
2017, 224 800 km
10 750 €
127 €/month