Toyota C-HR
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 12.2024 · Igaunija |
| Komplektācija | Style Hybrid |
| Body type | Hatchback, Hatchback, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Dzinējs | 1.8, 72 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2028 |
Sludinājums ir arhivēts
Inspected vehicle
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1798 cm³ |
| Power: | 72 kW |
| Average: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 108 g/km |
| Maximum speed: | 175 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4362 mm |
| Width: | 1832 mm |
| Height: | 1558 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1518 kg |
| Technical max. mass: | 1930 kg |
| Load bearing capacity: | 412 kg |
| Weight of road train: | 2655 kg |
| Max braked trailer weight: | 725 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 725 kg |
| Wheelbase: | 2640 mm |
| Number of axles: | 2 |