Renault Megane
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2023 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 95 685 km | ||||||
| Komplektācija | techno | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Elektra | ||||||
| Dzinējs | 55 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF1RCB00568403345 | ||||||
| Reg. nr. | 099LSG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Aprīkojums
- 18" valuvelgede oston disain
- Akustiline jalakäijate hoiatussüsteem (AVAS)
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Ohutu vahemaa hoiatussüsteem
- Kohanduv püsikiirusehoidik
- Parkimisabi taga
- Tagurduskaamera
- Vihma-ja valgussensor
- Lombivalgustus küljepeeglites
- Isetumenev tahavaatepeegel
- Automaatne 2-tsooniline kliimaseade
- Kunstnahast kattega rool
- Reguleeritava kõrgusega juhiiste
- Grand Comfort kõrge keskkonsool esiistmete vahel
- Nutitelefoni juhtmevaba laadija
- 2 USB-pistikut taga
- Rehviparanduskomplekt
- Laadimiskaabel (mode 3 tüüp 2) - tüüp 2 5m
- Soojuspump
- Kerevärvi kaitserauad
- Ühevärviline kere
- Aku laadimiseks täiendava ettevalmistamise funktsioon
- 18" valuveljed
- Elektrilised aknatõstukid tagaustel
- Tagaklaasi soojendus
- Kesklukustus
- Reguleeritava kõrguse ja sügavusega roolisammas
- Elektrilised esiaknad
- 3 peatoega tagaiste
- 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitav tagaiste
- ABS-pidurid
- Pidurdusassistent
- Mäeltstardiassistent
- Reguleeritava kõrgusega esiistmete turvavööd
- Juhi ja kaasreisija turvapadjad ja keskmine turvapadi
- 3-punkti turvavööd
- Automaatne hädaabiteavitussüsteem eCall
- Kinnitamata turvavöömärguanne
- Esituledesse integreeritud kurvitule funktsiooniga udutuled
- Leed-päevasõidutuled
- Android Auto ja Apple Carplay tugi
- Juurdepääs interaktiivsetele teenustele 5. aastaks
- 12,3" värvilise ekraaniga TFT näidikutepaneel
- Käiguvahetuslabad rooli taga
- Katuse värvi küljepeeglite korpused
- Haiuimekujuline antenn
- UV-filtriga esiklaas, toonitud tagaklaasid
- Automaatsed kaug-ja lähituled (AHL)
- Täisleed esituled AFS-funktsiooniga
- MULTI-SENSE süsteem (3.generatsioon) + Living Lights funktsioon
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- My safety switch
- Juhi väsimuse tuvastussüsteem
- Sõidukiiruse hoiatussüsteem (OSP/TSR/ISA)
- Aktiivne hädapidurdussüsteem (AEBS)
- Pardalaadija AC 11 kW + DC 130kW / Tüüp 2 pistik + Combo CCS
- Elektrilised, kokkuklapitavad, soojendusega küljepeeglid
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Elektra |
| Power: | 55 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4200 mm |
| Width: | 1768 mm |
| Height: | 1500 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1758 kg |
| Technical max. mass: | 2158 kg |
| Load bearing capacity: | 400 kg |
| Weight of road train: | 3058 kg |
| Max braked trailer weight: | 900 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2685 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 150 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.