Hyundai IONIQ
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 11.2023 · Igaunija |
| Komplektācija | 6 |
| Body type | Sedan, Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Elektra |
| Dzinējs | 81 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Elektra |
| Power: | 81 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4855 mm |
| Width: | 1880 mm |
| Height: | 1495 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2171 kg |
| Technical max. mass: | 2520 kg |
| Load bearing capacity: | 349 kg |
| Weight of road train: | 4020 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2950 mm |
| Number of axles: | 2 |
Similar offers
Hyundai IONIQ 6
2023, 47 353 km
39 900 €
445 €/month
Tesla Model Y
2024, 35 175 km
42 990 €
480 €/month
Hyundai IONIQ 6
2024, 23 457 km
48 900 €
546 €/month
Hyundai IONIQ 6
2024, 21 231 km
49 900 €
557 €/month
Hyundai IONIQ 6
2023, 20 946 km
51 500 €
575 €/month
Hyundai IONIQ 6
2024, 5 000 km
52 900 €
591 €/month