BMW 420 M Sportpakett
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 07.2023 · Vācija | ||||||
| Mileage | 117 731 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | 26.06.2026 ilma läbisõidupiiranguta | ||||||
| VIN | WBA31AX050FR14244 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums, elektrisks
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Virsraksts: tumšs
- Pusādas apdare: alcantara
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma: bluetooth
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi: hifi gab
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 140 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4783 mm |
| Width: | 1852 mm |
| Height: | 1442 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1873 kg |
| Technical max. mass: | 2315 kg |
| Load bearing capacity: | 442 kg |
| Weight of road train: | 3915 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2856 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
ACC,Navi,HiFi,Kaamera,Head-up
* Vahetuse võimalus* Tehniliselt kontrollitud
* Teostatud müügieelne ettevalmistus
* Tehasegarantii kuni 26.06.2026a. ilma läbisõidupiiranguta. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
Motor vehicle tax
Annual tax: 215 €
Registration fee: 1159 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
BMW 420
2024, 106 200 km
42 900 €
461 €/month
Mercedes-Benz GLC 300
2021, 106 800 km
35 890 €
386 €/month
Volvo V60 Cross Country
2022, 107 400 km
35 990 €
387 €/month
Audi A6 Allroad
2021, 72 000 km
36 900 €
420 €/month
Volvo V90 Cross Country
2022, 104 540 km
36 950 €
397 €/month
BMW 420 Gran Coupé
2023, 116 282 km
39 100 €
449 €/month