Volvo XC60
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 11.2022 |
| Komplektācija | AWD T6 ULTRA DARK XENIUM INTELLI SAFE |
| Body type | Urban SUV, SUV, 4 durvis |
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Dzinējs | 2.0, 293 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 2000 cm³ |
| Power: | 293 kW |
| CO₂ emission: | 25 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Urban SUV |
| Durvis: | 4 gab |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |