Polestar 2
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 12.2020 · Nīderlande |
| Komplektācija | Pilot Plus Performance |
| Body type | Sedan, 5 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Elektra |
| Dzinējs | 160 kW |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Elektra |
| Power: | 160 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4606 mm |
| Width: | 1891 mm |
| Height: | 1477 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2198 kg |
| Technical max. mass: | 2600 kg |
| Load bearing capacity: | 402 kg |
| Weight of road train: | 4100 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2735 mm |
| Number of axles: | 2 |