Audi A4
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2024 · Vācija | ||||||
| Mileage | 3 500 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | AVANT | ||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 110 kW DMSB | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | WAUZZZF44SA002758 | ||||||
| Reg. nr. | 919HVN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2028 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Motora pārsegs ar gājēju drošības funkciju
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Slēpju soma
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš
- Krūzīšu turētāji
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Velūra apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti, ar balss komandām
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: pārnēsājams
- Bagāžas pārsegs
- Bagāžas tīkls bagāžniekā
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Piekabes stabilizācijas sistēma
- Brauciena skaitītājs
- Sõiduk arvel ja tasutud esmane reg.tasu 1211 Euri ja 2026a automaks samuti!
- Ülevaatus 09.2028a
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1984 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 6 l/100 km |
| Highway: | 5 l/100 km |
| Average: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 150 g/km |
| Maximum speed: | 220 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4766 mm |
| Width: | 1847 mm |
| Height: | 1446 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1633 kg |
| Technical max. mass: | 2115 kg |
| Load bearing capacity: | 482 kg |
| Weight of road train: | 3615 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2829 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
REG. TASU MAKSTUD! Väike läbisõit!
NB! !UUE VÄÄRNE AUTO!Sissemaksuks sobib teie vana sõiduk.
NB! Väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel!
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 195 €
Registration fee: 1146 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.