Volkswagen Sharan
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 09.2011 · Vācija |
| Komplektācija | HIGHLINE DYNAUDIO LED |
| Body type | Minivan, 5 durvis, 6 sēdvietas |
| Degviela | Dīzelis |
| Dzinējs | 2.0, 125 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 125 kW |
| City fuel cons.: | 6.7 l/100 km |
| Highway: | 5.4 l/100 km |
| Average: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 154 g/km |
| Maximum speed: | 204 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 6 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4854 mm |
| Width: | 1904 mm |
| Height: | 1695 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1803 kg |
| Technical max. mass: | 2370 kg |
| Load bearing capacity: | 567 kg |
| Max braked trailer weight: | 2200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2920 mm |
| Number of axles: | 2 |