Volvo V90 MOMENTUM INTELLI SAFE
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2017 · Vācija | ||||||
| Mileage | 173 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW 1969 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | YV1PWA8BDH1008387 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- Lūka
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Ādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti, ar balss komandām
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: pārnēsājams
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
- Eestis ei ole sõitnud. Hästi hoitud. Hooldused tehtud margiesinduses. Hooldusraamat olemas ja täidetud lõpuni.
- Läbitud MNT tehnonõuetevastavuse kontroll, vastab nõuetele ja võimalik kohe registreerida.
- Võtame sissemakseks teie olemasoleva auto! Järelmaksu sissemaks alates 10%
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| City fuel cons.: | 6 l/100 km |
| Highway: | 5 l/100 km |
| Average: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 119 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4936 mm |
| Width: | 1879 mm |
| Height: | 1442 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1840 kg |
| Technical max. mass: | 2310 kg |
| Load bearing capacity: | 470 kg |
| Weight of road train: | 4110 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2941 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Momentum
NB! VÕTAME TEIE VANA AUTO SISSEMAKSUKS!Sissemaksuks sobib teie vana sõiduk.
NB! Väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel!
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 187 €
Registration fee: 533 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.