Volvo XC60 MOMENTUM INTELLI SAFE
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2022 · Vācija | ||||||
| Mileage | 9 900 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 145 kW D420T8 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | YV1UZK5VDN1053130 | ||||||
| Reg. nr. | 646GNR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: ar kājas žestu, no tālvadības pults
- Integrēta vārtu vadība
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Bagāžnieka paklājiņš
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti, ar balss komandām
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
- Sõiduk toodud Saksamaalt. Hästi hoitud. Hooldused tehtud margiesinduses.
- Hooldusraamat olemas ja täidetud lõpuni.
- Sõidukit saab vormistada e-mnt-s kohapeal!
- Võtame sissemakseks teie olemasoleva auto! Järelmaksu sissemaks alates 10%
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 145 kW |
| City fuel cons.: | 6.5 l/100 km |
| Highway: | 5.1 l/100 km |
| Average: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 161 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4708 mm |
| Width: | 1902 mm |
| Height: | 1641 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1963 kg |
| Technical max. mass: | 2460 kg |
| Load bearing capacity: | 497 kg |
| Max braked trailer weight: | 2300 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2865 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Väike läbisõit! Reg tasu makstud!
NB! VÕTAME TEIE VANA AUTO SISSEMAKSUKS!HOOLDUSED TEOSTATUD KORRAPÄRASELT LÕPUNI!
NB! Väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel!
Reg tasu makstud! 1615.- euri ja 2026a aastatasu samuti
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 372 €
Registration fee: 1362 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.