Tesla Model 3
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 12.2021 · Vācija |
| Body type | Sedan, Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Elektra |
| Dzinējs | 153 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Elektra |
| Power: | 153 kW |
| Maximum speed: | 233 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4694 mm |
| Width: | 1850 mm |
| Height: | 1443 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1919 kg |
| Technical max. mass: | 2232 kg |
| Load bearing capacity: | 313 kg |
| Wheelbase: | 2875 mm |
| Number of axles: | 2 |