Subaru Outback
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 01.2022 · Igaunija |
| Komplektācija | Adventure AWD |
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Benzīns |
| Dzinējs | 2.5, 124 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.5 l |
| Cubic capacity: | 2498 cm³ |
| Power: | 124 kW |
| CO₂ emission: | 193 g/km |
| Maximum speed: | 193 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4870 mm |
| Width: | 1875 mm |
| Height: | 1675 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1716 kg |
| Technical max. mass: | 2200 kg |
| Load bearing capacity: | 484 kg |
| Weight of road train: | 4200 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2745 mm |
| Number of axles: | 2 |