BMW X4
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 86 047 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | xDrive20d MHEV X-Line | ||||||
| Body type | Hatchback, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | 08/2026 | ||||||
| VIN | WBA4M9106M9F79800 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
- Pusādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
Cits
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Ambient Light
- Comfort Access
- Active Cruise Ctrl+stop&go Funct
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1995 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| CO₂ emission: | 157 g/km |
| Maximum speed: | 213 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4752 mm |
| Width: | 1918 mm |
| Height: | 1621 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1972 kg |
| Technical max. mass: | 2585 kg |
| Load bearing capacity: | 613 kg |
| Weight of road train: | 4585 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2864 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
TEHASEGARANTII, Eesti ajalugu
Kehtiv tehasegarantii 5 aastat või kuni 200 000km.Tasuta hooldused 5 aastat või kuni 100 000km.
Hooldus tehtud 02/2026
Motor vehicle tax
Annual tax: 408 €
Registration fee: 1435 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
BMW X4
2021, 63 200 km
41 900 €
480 €/month
BMW X4
2021, 63 000 km
42 900 €
484 €/month
Audi Q5
2022, 62 772 km
34 900 €
375 €/month
Volvo XC60
2020, 118 111 km
35 000 €
397 €/month
Mercedes-Benz GLC 300
2021, 106 800 km
35 890 €
384 €/month
Volvo V60 Cross Country
2022, 107 400 km
35 990 €
385 €/month