BMW X7
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 12.2019 · Igaunija |
| Komplektācija | xDrive30d Design Pure Excellence Individual |
| Body type | Hatchback, LUUKPÄRA, 5 durvis, 6 sēdvietas |
| Degviela | Dīzelis |
| Dzinējs | 3.0, 195 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 195 kW |
| City fuel cons.: | 7.3 l/100 km |
| Highway: | 6.1 l/100 km |
| Average: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 225 g/km |
| Maximum speed: | 227 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 6 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 5151 mm |
| Width: | 2000 mm |
| Height: | 1805 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2586 kg |
| Technical max. mass: | 3220 kg |
| Load bearing capacity: | 634 kg |
| Weight of road train: | 6720 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3105 mm |
| Number of axles: | 2 |
Similar offers
BMW X7
2019, 107 000 km
54 900 €
589 €/month
Mercedes-Benz V 250
2018, 154 000 km
50 500 €
565 €/month
Mercedes-Benz V 250
2021, 174 600 km
52 890 €
590 €/month
Mercedes-Benz V 250
2021, 160 900 km
52 990 €
592 €/month
Mercedes-Benz V 300
2021, 108 878 km
54 250 €
580 €/month
Volkswagen Multivan
2021, 108 800 km
55 900 €
599 €/month