Toyota RAV4
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 03.2019 · Beļģija |
| Komplektācija | Black Edition |
| Body type | SUV, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Dzinējs | 2.5, 145 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Warranty | jah |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.5 l |
| Cubic capacity: | 2500 cm³ |
| Power: | 145 kW |
| CO₂ emission: | 127 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 1765 kg |