Mercedes-Benz GLC 350
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2017 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 148 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | GLC350 D 4matic | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 190 kW 642873 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WDC2539251F364087 | ||||||
| Reg. nr. | 831XYM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Seller: Sergei
Harjumaa, Igaunija
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Aklās zonas brīdinājums
- Drošas izkāpšanas palīdzība
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Panorāmas jumts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Lūka: stikls, elektrisks
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Stūre: daudzfunkcionāls, sporta stūre
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Prožektori
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Aizmugurējā loga apsilde
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Bagāžnieka paklājiņš
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Tālās gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļautas ziemas riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks, pārnēsājams
- Sporta piekare
- Bagāžas pārsegs
- Piekabes stabilizācijas sistēma
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2987 cm³ |
| Power: | 190 kW |
| City fuel cons.: | 7.2 l/100 km |
| Highway: | 5.7 l/100 km |
| Average: | 6.2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 159 g/km |
| Maximum speed: | 238 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4671 mm |
| Width: | 1930 mm |
| Height: | 1666 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kaubaruumi pikkus: | 4671 mm |
| Kaubaruumi laius: | 1930 mm |
| Kaubaruumi kõrgus: | 1666 mm |
| Kerb mass: | 1890 kg |
| Technical max. mass: | 2500 kg |
| Load bearing capacity: | 610 kg |
| Weight of road train: | 5100 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2873 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 350 €
Registration fee: 1138 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz GLC 350
2017, 167 882 km
25 899 €
306 €/month
BMW X6
2016, 193 000 km
26 500 €
309 €/month
Škoda Kodiaq
2019, 129 010 km
26 500 €
284 €/month
BMW 530
2018, 143 348 km
26 660 €
305 €/month
BMW 320
2019, 136 488 km
26 900 €
289 €/month
Mercedes-Benz GLC 220
2016, 157 000 km
26 900 €
318 €/month