Ford Transit
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2013 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 220 000 km | ||||||
| Komplektācija | pikk ja kõrge | ||||||
| Body type | Van, 5 durvis, 3 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.2, 114 kW CVRB | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WF0XXXTTFXCS78411 | ||||||
| Reg. nr. | 908BKL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Skaistuma vairogi
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļautas ziemas riepas
Cits
- Piekabes āķis
- Pakāpienu dēļi
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.2 l |
| Cubic capacity: | 2198 cm³ |
| Power: | 114 kW |
| City fuel cons.: | 9.5 l/100 km |
| Highway: | 7.6 l/100 km |
| Average: | 8.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 219 g/km |
| Maximum speed: | 157 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Van |
| Sēdvietas: | 3 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 6505 mm |
| Width: | 1999 mm |
| Height: | 2623 mm |
| Vehicle category: | N1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2317 kg |
| Technical max. mass: | 3500 kg |
| Load bearing capacity: | 1183 kg |
| Weight of road train: | 5500 kg |
| Max braked trailer weight: | 2800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3750 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
PILT ON ILLUSTRATIIVNE.AUTO SAABUMAS
TEHNILISELT KORRAS JA HOOLDATUD.
ESINEB PINDMIST ROOSTET KARPIDEL.
Motor vehicle tax
Annual tax: 141 €
Registration fee: 780 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.