Škoda Superb
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 05.2020 · Igaunija |
| Komplektācija | Combi Elegance PHEV |
| Body type | Wagon, Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Dzinējs | 1.4, 115 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Uzlādējams hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1395 cm³ |
| Power: | 115 kW |
| Average: | 1.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 33 g/km |
| Maximum speed: | 224 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zaļš |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4862 mm |
| Width: | 1864 mm |
| Height: | 1462 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1846 kg |
| Technical max. mass: | 2291 kg |
| Load bearing capacity: | 445 kg |
| Weight of road train: | 3891 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2836 mm |
| Number of axles: | 2 |
Similar offers
Škoda Superb
2020, 84 775 km
20 900 €
239 €/month
Škoda Superb
2022, 78 116 km
23 290 €
250 €/month
Škoda Superb
2022, 125 741 km
24 300 €
260 €/month
Škoda Superb
2020, 114 092 km
26 205 €
281 €/month
Škoda Superb
2020, 102 780 km
27 281 €
292 €/month
Peugeot 3008
2021, 108 058 km
21 900 €
251 €/month