Ford Ranger
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 08.2022 · Igaunija |
| Komplektācija | Wildtrack Bi-Turbo |
| Body type | Pickup, Pickup, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Dīzelis |
| Dzinējs | 2.0, 156.7 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1996 cm³ |
| Power: | 156.7 kW |
| CO₂ emission: | 257 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Pickup |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 5359 mm |
| Width: | 1867 mm |
| Height: | 1848 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2419 kg |
| Technical max. mass: | 3270 kg |
| Load bearing capacity: | 851 kg |
| Weight of road train: | 6260 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3220 mm |
| Number of axles: | 2 |