Mercedes-Benz ML 350
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 08.2014 · Nīderlande |
| Komplektācija | Edition |
| Body type | SUV, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Dīzelis |
| Dzinējs | 3.0, 190 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Warranty | jah |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 3000 cm³ |
| Power: | 190 kW |
| CO₂ emission: | 189 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 2175 kg |
Similar offers
Mercedes-Benz ML 350
2012, 375 000 km
8990 €
110 €/month
Audi SQ5
2014, 206 700 km
17 699 €
215 €/month
Mercedes-Benz GLE 350
2016, 280 000 km
22 950 €
255 €/month
Mercedes-Benz GLE 350
2019, 263 000 km
25 000 €
292 €/month
Mercedes-Benz GLE 350
2017
27 899 €
325 €/month
Mercedes-Benz GLE 350
2018, 194 200 km
35 999 €
420 €/month