Toyota Proace L3 Van
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2024 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 98 289 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Van, 3 durvis, 3 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 106 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | YARVFEHS7GZ284098 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
Salons
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: ksenons
- Tālās gaismas: ksenons
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Skaistuma vairogi
- Ziemas riepas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1997 cm³ |
| Power: | 106 kW |
| CO₂ emission: | 201 g/km |
| Maximum speed: | 170 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Van |
| Sēdvietas: | 3 gab |
| Durvis: | 3 gab |
| Length: | 5309 mm |
| Width: | 1920 mm |
| Height: | 1940 mm |
| Vehicle category: | N1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1882 kg |
| Technical max. mass: | 3100 kg |
| Load bearing capacity: | 1218 kg |
| Weight of road train: | 4900 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3275 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
TEHASEGARANTII
Kaubaruumi põranda materjal.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 602 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Toyota Proace
2022, 139 972 km
19 990 €
215 €/month
Toyota Proace
2023, 98 000 km
24 900 €
266 €/month
Toyota Proace
2022, 113 580 km
25 019 €
269 €/month
Toyota Proace
2022, 105 000 km
25 900 €
277 €/month
Toyota Proace
2022, 146 079 km
27 490 €
296 €/month
Toyota Proace
2024, 49 590 km
44 758 €
481 €/month