Mazda CX-5
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2026 · Igaunija | ||||||
| Komplektācija | Homura | ||||||
| Body type | Urban SUV, SUV, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.5, 104 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | YCMKM0CB600100864 | ||||||
| Reg. nr. | 254RTW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2030 | ||||||
Aprīkojums
- 19-tollised musta "Black Metallic" viimistlusega valuveljed (225/55R19)
- LED-päevatuled ja LED-esituled koos esitulede pesuriga
- Katuseluuk
- Signature LED-päevatuled ja tagatuled
- Automaatsed esituled
- Isekohanduvad LED-esituled
- Elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid
- Automaatselt kokkuklapitavad ja soojendusega küljepeeglid
- Toonitud tagaklaasid
- Läikivmustad küljepeeglite korpused
- Läikivmustad katuseraamid
- Must esi- ja taga põrkeraud
- Must esivõre läikivate mustade detailidega
- Läikivmustad rattakoopade dekoratsioonid
- Läikivmustad B- ja C-piilarite postid
- Juhi küljepeegli automaatne hägustamise funktsioon
- Nahkkattega multifunktsionaalne rool ja käigukangi nupp
- Eesistmete ja rooli soojendus
- Tagaistmete välimistekohtade soojendus
- Esiistmete ventilatsioon
- Automaatne kahetsooniline kliimaseade
- Elektriliselt reguleeritav juhiiste, 10-suunaline seadistus
- Elektriliselt reguleeritav kaassõitja iste, 6-suunaline seadistus (ilma kallutuseta)
- Juhiistme, Head Up Display ja küljepeeglite mälufunktsioon
- Pagasiruum laienev tänu tagaistmete 40/20/40 jaotusega kokkuklapitamisele ning kallutatavatele seljatugedele
- Isofix-kinnitused tagaistme välimistel kohtadel
- Keskmine käetugi joogitopsihoidjaga ees ja taga
- Mi-Drive sõidurežiimide valija
- LED-salongivalgustus
- LED-valgustusega kindalaegas
- Käiguvahetuslabad roolil
- Ambiento valgustus (7 värvi)
- Jalgealuse valgustus ees
- Isekohanduv püsikiirushoidik (MRCC) koos kiiruspiirangu abiga (SLA)
- Distantsi hoidev kiirushoidik (CTS), sh reavahetuse abisüsteem
- Nutikas pidurdusabi ees (SBS) (sh ristuva liikluse pöördeabi, otsasõidu leevendus, ristuva liikluse pidurdus ees (FCTB) ja parkimistakistuste tuvastus)
- Nutikas pidurdusabi taga (SBS-R) (sh ristuva liikluse hoiatuse pidurdus tagurdamisel (RCTB)
- Ristuva liikluse hoiatus ees (FCTA) ja tagurdamisel (RCTA)
- Kokkupõrke vältimise süsteem (ELK) (sh pimenurga abi, rajahoidja abi, vastassuunasõidu vältimise abi)
- Driver Emergency Assist (DEA) – peatamine samas sõidureas
- Pimenurga jälgimis- ja hoiatusteenus (BSM)
- Sõidukist väljumise hoiatus (väljumise abi)
- Kaugtulede automaatika (HBC)
- Liiklusmärkide tuvastussüsteem (TSR)
- Intelligentne kiiruseabi (ISA)
- Proaktiivne sõiduabi (uuendatud kiiruse- ja kauguse hoiatus (DSA)
- Juhi tähelepanu hoiatussüsteem (DAA)
- Parkimisandurid ees ja taga
- Tagurduskaamera taga (sh haagise ühendusabi)
- Signalisatsioon
- Elektriline seisupidur (EPB)
- Automaatne paigalseisu funktsioon (Auto Hold)
- 360-kraadine täisvaatekaamera "Läbipaistva vaatega"
- 10,25" digitaalne näidikuplokk
- 15,6" keskmine ekraan
- AM/FM/DAB Raadio
- 2x USB-C pistik ees
- 2x USB-C pistik taga
- 2 x 12V pistik ees ja pagasiruumis
- 12 kõlariga BOSE© Premium audiosüsteem
- Juhtmevaba Apple CarPlay®, juhtmevaba Android Auto
- Sisseehitatud Google (Google built-in)
- Integreeritud navigatsioon (Google Maps)
- Mobiiltelefoni juhtmevaba laadimine (QI)
- Head Up Display – esiklaasi projektsiooniekraan
- Võtmeta sisenemine ja käivitus (Smart Keyless Entry)
- Automaatselt tumenev raamita tahavaatepeegel
- Vihmasensoriga klaasipuhastid seadistatava sagedusega
- Klaasipuhastite jääsulataja
- Elektriliselt avatav ja suletav tagaluuk
- Elektriliselt avatav ja suletav tagaluuk handsfree-funktsiooniga
- Juhi isikupärastus süsteem näotuvastuse ja mälufunktsiooniga
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.5 l |
| Cubic capacity: | 2488 cm³ |
| Power: | 104 kW |
| CO₂ emission: | 159 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Urban SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4690 mm |
| Width: | 1860 mm |
| Height: | 1690 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1786 kg |
| Technical max. mass: | 2230 kg |
| Load bearing capacity: | 444 kg |
| Weight of road train: | 4230 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2815 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 273 €
Registration fee: 1795 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
|
Inchcape Motors Laagri esindus
+3726593*** Show
|
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.