Ford Ranger
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 196 000 km | ||||||
| Body type | Pickup, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.2, 118 kW QJ2W | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | 6FPPXXMJ2PKC72539 | ||||||
| Reg. nr. | 982DBY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Kalnu bremze
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: ādas pārklājums
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm, ar dzesēšanu
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
Multimēdija
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Brīvroku sistēma
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- Bluetooth
Riepas un diski
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Pakāpienu dēļi
- Brauciena skaitītājs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.2 l |
| Cubic capacity: | 2198 cm³ |
| Power: | 118 kW |
| City fuel cons.: | 9.8 l/100 km |
| Highway: | 6.7 l/100 km |
| Average: | 7.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 207 g/km |
| Maximum speed: | 175 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Pickup |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 5354 mm |
| Width: | 1860 mm |
| Height: | 1848 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2238 kg |
| Technical max. mass: | 3270 kg |
| Load bearing capacity: | 1032 kg |
| Weight of road train: | 6000 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3220 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Reklaamid eemaldatakse enne tehingut.Motor vehicle tax
Annual tax: 222 €
Registration fee: 1332 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.