Toyota Corolla Active Plus
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 04.2017 · Igaunija |
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Benzīns |
| Dzinējs | 1.6, 97 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 |
Sludinājums ir arhivēts
Inspected vehicle
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 97 kW |
| City fuel cons.: | 7.3 l/100 km |
| Highway: | 4.6 l/100 km |
| Average: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 129 g/km |
| Maximum speed: | 190 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4620 mm |
| Width: | 1775 mm |
| Height: | 1465 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1280 kg |
| Technical max. mass: | 1775 kg |
| Load bearing capacity: | 495 kg |
| Weight of road train: | 3075 kg |
| Max braked trailer weight: | 1300 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 450 kg |
| Wheelbase: | 2700 mm |
| Number of axles: | 2 |
Similar offers
Toyota Corolla
2015
8000 €
94 €/month
Toyota Corolla
2018, 217 645 km
9700 €
108 €/month
Toyota Corolla
2015, 152 450 km
10 400 €
123 €/month
Toyota Corolla
2017, 136 214 km
13 900 €
159 €/month
BMW 218 Active Tourer
2015, 133 000 km
10 800 €
123 €/month
SEAT Leon
2018, 156 000 km
10 900 €
128 €/month