Vahetatud sidur ja mootoriõli. Korralikud...
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2009 · Igaunija | ||||||
| Body type | 1 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 0.2, 10 kW 167ML | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | LHJSNM7018B004839 | ||||||
| Reg. nr. | 18VV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Seller: Argo
Aprīkojums
Riepas un diski
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 0.2 l |
| Cubic capacity: | 197 cm³ |
| Power: | 10 kW |
| Maximum speed: | 78 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Sēdvietas: | 1 gab |
| Length: | 1680 mm |
| Width: | 1115 mm |
| Height: | 1120 mm |
| Vehicle category: | L7e |
| Transportlīdzekļa tips: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 167 kg |
| Technical max. mass: | 275 kg |
| Load bearing capacity: | 108 kg |
| Wheelbase: | 1160 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Vahetatud sidur ja mootoriõli.Korralikud rehvid.
Vahetus diisel.
Vajadusel kiiver kaasa.
Juurdemaksu võimalus minupoolt.
Vahetusel hind kallim.
Tingimisvõimalus puudub.
Hind viimane.
Exchange option
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen