Škoda Karoq
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2019 · Latvija | ||||||
| Mileage | 87 842 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.0, 85 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | TMBJP7NU8K5035167 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
Riepas un diski
- Ziemas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Brauciena skaitītājs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.0 l |
| Cubic capacity: | 999 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| CO₂ emission: | 144 g/km |
| Maximum speed: | 187 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4382 mm |
| Width: | 1841 mm |
| Height: | 1603 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1340 kg |
| Technical max. mass: | 1878 kg |
| Load bearing capacity: | 538 kg |
| Weight of road train: | 3078 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 660 kg |
| Wheelbase: | 2624 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultandiga.Motor vehicle tax
Annual tax: 118 €
Registration fee: 509 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Opel Grandland X
2019, 85 530 km
10 900 €
124 €/month
Kia Sportage
2017, 128 000 km
10 900 €
124 €/month
Peugeot 308
2020, 84 000 km
10 900 €
125 €/month
Kia Stonic
2018, 92 373 km
10 900 €
125 €/month
Dacia Duster
2021, 59 049 km
10 990 €
126 €/month
Škoda Scala
2021, 92 875 km
10 990 €
118 €/month