Kia pro cee'd / ProCeed
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 135 153 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 150 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | U5YH6G17GML040181 | ||||||
| Reg. nr. | 992VVK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Aprīkojums
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- pimenurga hoiatus
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- automaatpidurdussüsteem
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (taga)
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- 4x elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad)
- automaatselt tumenevad peeglid (sees)
- katuseluuk (klaasist
- elektriline)
- panoraamkatus (klaasist)
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- parkimisandurid (ees
- taga)
- parkimiskaamera
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- toonitud klaasid
- 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- kohtvalgustid
- digitaalne näidikutepaneel
Sisustus
- poolnahkpolster
- sportistmed
- 1x elektriliselt reguleeritavad istmed (1x mäludega)
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste)
- 4x istmesoojendused
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- soojendusega rool
- nahkkattega rool
- sportrool
- multifunktsionaalne rool
- käiguvahetus roolilt
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- nahkkattega käigukanginupp
- tume laepolster
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- topsihoidjad (ees)
- iluliistud salongis
- jalamatid (tekstiilist)
Audio, video, kommunikatsioon
- JBL stereo (USB pesaga
- originaal)
- helivõimendi
- kõlarid
- subwoofer
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga
- hääljuhtimisega)
- autokompuuter
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed
- autoga antakse kaasa (suverehvid
- valuveljed)
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- LED (päevatuled
- tagatuled
- lähituled
- kaugtuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (tagumine)
- tulede korrektor
Sportvarustus
- tagaspoiler
- sportsummuti
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- välistemperatuuri näidik
- elektrilise soojendusega esiklaas
- tagaklaasi soojendus
- pagasikate
- tagaklaasi puhasti
- paigaldatud tulekustuti
- reisiarvesti
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1591 cm³ |
| Power: | 150 kW |
| CO₂ emission: | 153 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Oranžs |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4605 mm |
| Width: | 1800 mm |
| Height: | 1422 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1540 kg |
| Technical max. mass: | 1900 kg |
| Load bearing capacity: | 360 kg |
| Weight of road train: | 3310 kg |
| Max braked trailer weight: | 1410 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 600 kg |
| Wheelbase: | 2650 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027Ostetud riigist: Eesti
Garantii kehtib kuni 04.2028 / 150 000 KM
Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti
Vahetuse võimalus
Sõiduk KIA PROCEED (U5YH6G17GML040181) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.
Motor vehicle tax
Annual tax: 160 €
Registration fee: 632 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Kia pro cee'd / ProCeed
2021, 109 000 km
19 500 €
223 €/month
Kia pro cee'd / ProCeed
2020, 132 000 km
20 900 €
239 €/month
Kia pro cee'd / ProCeed
2021
23 900 €
281 €/month
Renault Koleos
2021, 99 700 km
17 990 €
206 €/month
Toyota Corolla
2022, 69 622 km
17 990 €
193 €/month
Škoda Karoq
2021, 77 921 km
18 000 €
193 €/month