BMW X6 xDrive 30D
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 07.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 101 370 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 190 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | jah | ||||||
| VIN | WBAKV210XK0Z86013 | ||||||
| Reg. nr. | 746DCH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, ar apkuri, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Ādas apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: hifi w
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Vieglmetāla diski
Cits
- Juhiiste mäludega
- Sõiduki kerel esineb värvikahjustusi
- Armatuuris põleb mootorivea märgutuli
- Võib esineda veel varjatud vigastusi
- Sõiduk on registreeritud uuena Eestis
- LKF-i andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites
- SIA Citadele Leasing Eesti filiaali eripakkumine sellele sõidukile: 0 € lepingutasu
- 0% sissemaks ja liisinguperiood kuni 5 aastat
- kampaania kehtib kuni 01.09.2026.a.
- kergmetallveljed (19" Y-kodaraga)
- turvapatjade arv (6)
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 190 kW |
| CO₂ emission: | 226 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4909 mm |
| Width: | 1989 mm |
| Height: | 1702 mm |
| Vehicle category: | N1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2140 kg |
| Technical max. mass: | 2780 kg |
| Load bearing capacity: | 640 kg |
| Weight of road train: | 5480 kg |
| Max braked trailer weight: | 2700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2933 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 630 €
Registration fee: 2366 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.