Peugeot Boxer H2/L2
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2018 | ||||||
| Mileage | 108 000 km | ||||||
| Body type | Van, 4 durvis, 3 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 96 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF3YB2MFB12J12676 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori
- Regulējama stūres kolonna
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Āra temperatūras displejs
- Borta kamera
- Centrālā atslēga
Salons
- Krūzīšu turētāji
Multimēdija
- Stereo: oriģināls
Lukturi
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
Cits
- Piekabes āķis
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Power: | 96 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Van |
| Sēdvietas: | 3 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Vehicle category: | N1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Furgons |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 3300 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Peugeot Boxer
2018, 148 000 km
10 700 €
122 €/month
Hyundai i30
2020, 123 000 km
9750 €
112 €/month
Peugeot 308
2020, 157 157 km
9799 €
109 €/month
Ford Transit Connect
2016, 137 994 km
9800 €
105 €/month
Peugeot 308
2019, 123 971 km
9899 €
106 €/month
Ford Transit Connect
2018, 156 000 km
9950 €
118 €/month