Volvo XC90 Inscription AWD
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2018 · Latvija | ||||||
| Mileage | 171 000 km | ||||||
| Body type | Sedan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 173 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | YV1LC68UCJ1388370 | ||||||
Inspected vehicle
Aprīkojums
AUDIO, VIDEO, KOMMUNIKATSIOON
- stereo (originaal)
- helivõimendi
- kõlarid
- subwoofer
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga, hääljuhtimisega)
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
SISUSTUS
- iluliistud salongis (puitdekoor)
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid
- topsihoidjad
- nahkkattega käigukanginupp
MUU VARUSTUS
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- katusereelingud
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- aknapesupihustite sulatus
- pagasikate
- kaubakinnituse konksud
- tagaklaasi puhasti
- veokonks
TULED
- LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled)
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (eesmised, tagumine)
MUGAVUSVARUSTUS
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- peeglid päikesesirmides
- valgustusega
- automaatselt tumenevad peeglid (sees)
- kohtvalgustid
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- digitaalne näidikutepaneel
TURVA- JA OHUTUSVARUSTUS
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- signalisatsioon
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
ROOL
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- soojendusega rool
ISTMED
- nahkpolster
- elektriliselt reguleeritavad istmed
- mäludega
- istmed reguleeritava kõrgusega
- 2x istmesoojendused
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
REHVID JA VELJED
- talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 173 kW |
| CO₂ emission: | 158 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4950 mm |
| Width: | 1931 mm |
| Height: | 1732 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2014 kg |
| Technical max. mass: | 2630 kg |
| Load bearing capacity: | 616 kg |
| Weight of road train: | 5330 kg |
| Max braked trailer weight: | 2700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2984 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Heas seisukorras ja hästi hoitud Volvo XC90 – puhas salong, kere sirge ja visuaalselt väga esinduslik.Regulaarne hooldus, õlivahetused teostatud korrapäraselt.
Rikkalik varustus: nahksisu, elektrilised ja mäluga istmed, suur puutetundlik ekraan, tagurduskaamera, parkimisandurid, adaptiivne püsikiirusehoidja, sõiduraja hoidmise abi, istmesoojendused, elektriline tagaluuk, veokonks.
Mahukas ja turvaline linnamaastur, sobib ideaalselt perele või pikemateks sõitudeks mugavust hindavale juhile.
Võta julgelt ühendust ja tule vaatama!
CarProf Garantii 6 kuud / 3000 km
Võimalus kasutada oma praegust sõidukit sissemaksuks või vahetuseks.
Motor vehicle tax
Annual tax: 421 €
Registration fee: 1378 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volvo XC90
2016, 135 000 km
23 900 €
272 €/month
Volkswagen Touareg
2017, 181 000 km
23 900 €
281 €/month
BMW 320
2019, 119 000 km
23 900 €
272 €/month
Volvo V90 Cross Country
2019, 247 000 km
23 900 €
266 €/month
Audi A5
2017, 155 000 km
23 900 €
283 €/month
Škoda Kodiaq
2020, 195 000 km
23 900 €
283 €/month