Peugeot 2008
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2020 | ||||||
| Mileage | 63 000 km | ||||||
| Body type | SUV, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.2, 96 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VR3USHNSSLJ716046 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 05.11.2024 | ||||||
Aprīkojums
- Saadaval Autoverkkokauppa TURVA 12kk/20tkm 390€
- Hooldusraamat
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Tagurduskaamera 180
- Parkimisandur taga
- ESP sõidustabiilsuse kontrollisüsteem
- Automaatne kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja + kiirusepiiraja
- 7'' puutetundlik ekraan
- Sademõõtur
- 6 turvapatja
- Mäkketõusu abisüsteem
- Elektriline seisupidur
- Automaatne tumenev sisepeegel
- Elektrilised aknatõstukid esiustes
- Elektrilised aknatõstukid tagustes
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Nahkkattega rool
- Bluetooth-mobiilivalmidus
- ISOFIX-kinnitused tagaistmel (2 tk)
- ISOFIX-kinnitused turvatoolile esiistmel
- Juhi puhkeaja alarm
- Peugeot Connect hädaabikõne ja teehoolduskõne
- Digitaalne 3D-mõõdikupaneel
- Mirror Screen funktsioon
- Raadio+6 kõlarit
- Automaatne esitulede sisselülitus
- LED-päevasõidutuled
- LED-udutuled ja pöördetuled
- LED tagatuled
- Küljeliistud ja kaareliistud
- Keretoonis välispeeglite korpused
- Pack Safety Plus: automaatne hädapidurdussüsteem (AEBS3), kokkupõrkehoiatus, sõiduraja hoidmise abisüsteem ja -assistent, laiendatud liiklusmärkide tuvastussüsteem, juhi väsimuse jälgimissüsteem
- Rehviparanduskomplekt
- Elektriliselt kere vastu volditavad välispeeglid
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega välispeeglid
- Käivitamisnupp
- Kaugjuhitav kesklukustus
- Katusereelingud
- Navigatsioon nutitelefoni kaudu
- Istmesoojendused, ees
- USB-pistik
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.2 l |
| Cubic capacity: | 1199 cm³ |
| Power: | 96 kW |
| Average: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 139 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 9.1 s |
| Maximum speed: | 198 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | SUV |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4300 mm |
| Width: | 1770 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1280 kg |
| Technical max. mass: | 1740 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 640 kg |
Papildu informācija
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 111 €
Registration fee: 536 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Peugeot 2008
2020, 58 000 km
14 880 €
170 €/month
Peugeot 2008
2020, 65 530 km
15 900 €
182 €/month
Hyundai i20
2021, 65 435 km
13 400 €
144 €/month
Škoda Scala
2021, 65 405 km
13 450 €
154 €/month
Renault Kadjar
2019, 83 000 km
13 490 €
154 €/month
Renault Captur
2019, 60 000 km
13 500 €
153 €/month