Mercedes-Benz C 220
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2008 · Vācija | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.1, 125 kW 646811 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WDD2042081F123062 | ||||||
| Reg. nr. | 660TNX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzes: ar dzesēšanu
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Prožektori
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
- Sporta pakete
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Informācijas panelis
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, aux ieeja
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks
- Aizmugurējais spoileris
- Priekšējais spoileris
- Sporta piekare
- Bagāžas pārsegs
- Bagāžas tīkls bagāžniekā
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.1 l |
| Cubic capacity: | 2148 cm³ |
| Power: | 125 kW |
| City fuel cons.: | 9.2 l/100 km |
| Highway: | 5.5 l/100 km |
| Average: | 6.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 180 g/km |
| Maximum speed: | 220 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4706 mm |
| Width: | 1795 mm |
| Height: | 1474 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1650 kg |
| Technical max. mass: | 2180 kg |
| Load bearing capacity: | 530 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2760 mm |
| Number of axles: | 2 |
| Wheel formula: | 4x2 |
Papildu informācija
Avantgard AMG Optic
Müüa Mercedes-Benz c220 AvantgardAuto on AMG optic paketiga ( stanged, laiendid, istmed, erilaiusega veljed, tume laepolster, amg matid).
Tehniliselt heas korras, viimane suurem hooldus tehtud jaanuaris 2026 ja siis vahetati : esimesed vedrud, pihustite ja klapikambrikaane tihend, mootori õli/filer, aku.
Kerel leidub iluvigu, rooste puudub.
Sõidukil kaks võtit.
Kaasa tulevad originaal AMG valuveljed talverehvidega ( identsed suviste velgedega).
Vahetust ei soovi.
Müügis seoses uuema auto ostuga.
Motor vehicle tax
Annual tax: 92 €
Registration fee: 407 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.
Similar offers
Mercedes-Benz C 220
2008, 461 000 km
2399 €
69 €/month
Mercedes-Benz C 220
2008
3700 €
46 €/month
Mercedes-Benz C 220
2011, 311 716 km
6550 €
80 €/month
Mercedes-Benz C 220
2012, 308 760 km
7299 €
89 €/month
Mercedes-Benz C 200
2008, 502 000 km
3600 €
44 €/month
Mercedes-Benz C 200
2008, 420 000 km
3990 €
49 €/month