Volkswagen Arteon
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2018 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 108 477 km | ||||||
| Body type | Sedan, 4/5 ust, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3HZJE526971 | ||||||
| Reg. nr. | 846BXY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Aprīkojums
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- Adaptiivveermik (DCC) koos sõidurežiimi valikuga
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Rest Assist (väsimuse tuvastamine)
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Must lagi
- Ühevärviline sisevalgustus
- Dimming mirror
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Tuled
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Eraldi päevatuled
- Matrix LED esituled
- LED tagatuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- CD/MP3-taasesitus
- SD-kaardipesa
- USB liides
- DVD mängija
- DYNAUDIO helisüsteem
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- Wireless phone charger
Istmed
- Nahkpolster Alcantara
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees ja taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
- Multiple key sets
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1984 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| CO₂ emission: | 135 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4862 mm |
| Width: | 1871 mm |
| Height: | 1422 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1671 kg |
| Technical max. mass: | 2140 kg |
| Load bearing capacity: | 469 kg |
| Weight of road train: | 3940 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2837 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 201 €
Registration fee: 724 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Arteon
2018, 209 000 km
17 999 €
213 €/month
Volkswagen Arteon
2018, 158 193 km
20 500 €
243 €/month
Volkswagen Arteon
2019, 125 680 km
20 990 €
225 €/month
Volkswagen Arteon
2017, 101 201 km
25 700 €
295 €/month
Volkswagen Passat
2020, 100 100 km
20 900 €
221 €/month
Mercedes-Benz A 180
2020, 122 043 km
21 490 €
230 €/month